Bandicam Full Download + İlaç

Son yıllarda oldukça gelişen youtube sektöründe videoların bir köşesinde gördüğünüz  bandicam programını ve kullanımını anlatan bir yazı yazmak istedim.

Masaüstü kayıt programları içerisinde tasarımı şık ve kullanıcı deneyimi açısından en sade ve basit bir kullanımı olan bandicam piyasada en çok kullanılan masaüstü kayıt programı diyebiliriz. Programın lisansı 1 pc için şuanda 39$ yani 252 TL. Programı kullananların demografik yapılarına baktığımızda daha çok oyun videoları çeken küçük yaştaki kardeşlerimizi görüyoruz. Onlara da oyun videosu çekmek için 252 TL vermesi bir hayli zor olacağı için programın full versiyonunu bulmaları konusunda yardımcı olmak istedim.

Programın en önemli özelliklerinden birisi olan DirectX ve OpenGL kaydı ile avi ve mp4 formatında çok kaliteli oyun videoları çekebiliyorsunuz.

Yine yeni bir özellik olan youtuberlar için  dönüştürmeden video aktarma özelliği mevcut.

Oyun videoları çekerken  zaman kısıtlaması olan programların aksine bandicam ile 24 saat kayıt alabiliyorsunuz.

Video çekerken screenshot alabilme özelliği programı ön plana çıkartan özelliklerin birkaç tanesi.

Rakiplerinin çoğunda olmayan kayıt esnasında hem mikrofon sesi hemde bilgisayar sesini aynı anda kaydetme özelliğiyle yine bir adım öne geçiyor.

Bandicam full yapma işlemini bandicam keymaker 2018 programı ile yapıyoruz. Programı kurduktan sonra programı bir defa çalıştırıp sonra kapatın.

C/WINDOWS/system32/driver/etc/ klasöründe yer alan "hosts" dosyasını notpad ile açın ve belgenin en altına ekleyin ve kaydet seçeneğini tıklayarak çıkabilirsiniz.

Eklenecek satırlar;

Program ilk açıldığında onarmak için tıklayın yazabilir önemsemenize gerek yok. Programın internete çıkışını iptal ettiğimiz için böyle bir uyarı veriyor.

Crack  yapmakla ilgili problem yaşarsanız mail atmanız durumunda yardımcı olmaya çalışırım. Programı aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Crack için gerekli olan keymaker programını rar dosyasının içerisinde bulabilirsiniz. İyi günlerde kullanmanız dileği ile.

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ